Drevo obilia hliníkové stropné

Drevo obilia hliníkové stropné

Špecifikácia: prispôsobené

Hrúbka: zvyčajne 0,5-1,2 mm

Povrchová úprava: polyester práškovou farbou, Termotransferová tlač

Materiál: hliníková zliatina 1100, 3003, 5257, 6061 série

Krajina pôvodu: Guangdong Čína

Podrobnosti o produkte

Dreva hliník stropu je druh módne strop. Nahradí drevená doska a stáva eko-šetrné strop. Porovnať s drevená doska, drevo obilia hliník strop má výhodu, ľahký, vode odolný, tepelné izolácie a odolnosť proti korózii. Dreva hliník strop je široko používaný v hoteli a nákupné centrum, pretože je atraktívny a prirodzený.

Drevo obilia hliník strop je populárny týchto rokov kvôli lineárneho typu, otvorený rám, rôzne farby a flexibilný dizajn. Drevo obilia hliník strop má riadne linky a jasné vrstvy Ukázať stručné a módny štýl. Navyše, tento druh strop je veľmi jednoduchá inštalácia a demontáže.

Drevo obilia hliník strop je možné prispôsobiť dĺžky do 6 m. Dostupné hrúbky je od 0,5 mm do 1,2 mm. Hotové dreva obilia povrch má výhodu jasné a sugestívne obilia, výborné počasie odpor, nehorľavé a eko-šetrné.

Bahe spoločnosť aby tanier presnosť a povrch je dokonalosť ako kontrola standard, produkovať kvalitné drevo obilia hliník stropu pre zákazníka. Bahe prinášajú technológie Taliansko prenos dreva pre zabezpečenie strop krásu, vynikajúce poveternostné odolnosť, odolnosť proti korózii a odolnosť.


1、8mm Závesná tyčwood grain aluminum ceiling-1.jpg


2、The kýl U-tvaru hliník ozvučnice


3、U-tvar hliník ozvučnice stropnéwood grain aluminum ceiling-2.jpg


虎门国际购物中心 (10).jpg  虎门国际购物中心 (25).jpg

惠州华贸中心 (36).JPG 惠州华贸中心 (54).JPG 惠州华贸中心.JPG

Vyšetrovanie