Trojuholník hliníkové mriežky strop

Trojuholník hliníkové mriežky strop

Špecifikácia: 150 * 150、200 * 200、300 * 300 mm

Hrúbka: zvyčajne 0,8-1,0 mm

Povrchová úprava: polyester práškovou farbou, Termotransferová tlač

Materiál: hliníková zliatina 1100, 3003, 5257, 6061 série

Krajina pôvodu: Guangdong Čína

Podrobnosti o produkte

Trojuholník hliníkové mriežky strop je koncipovaný ako priamka konfiguráciu geometrie, je to jednoduché, transparentné a silné trojuholníkové geometrické symboly je perfektnou kombináciou kovových materiálov a plne zobrazenie postmoderné prvky jednoduché, módy, osobnosti. Táto otvorená bunková plechu stropu je vhodný pre veľké plochy priestoru napríklad múzea a stanice metra. Flexibilná veľkosť a farbu, navyše je ľahko nainštalovať alebo rozobrať a vyčistiť.

Trojuholník hliníkové mriežky strop je populárne použitie verejnom mieste kde si vyžadujú voľne bežiaci vzduchu. Je otvorený rám konštrukcie a distribuované s hlavným kýl a pomocné kýl. Tento druh konštrukcie má dobré vetranie a nové vízie, robiť silný stereoskopické pocit.

Trojuholník hliníkové mriežky strop môžu byť uzavreté voľne v rôznych špecifikácií a lampa, dosiahnuť harmonické dekorácie efekt. Mriežka stropu možno ľahko nainštalovať a v snahe skryť klimatizačné zariadenia vhodný.

Bahe spoločnosť trojuholník hliníkové mriežky strop sa aplikuje supermarket, Obchod, Reštaurácia, výstavná a tanečná sála, atď.


1、Grille príslušenstvotriangle aluminum grille ceiling-1.jpg                               

2、8mm Závesná tyč


3、50 závesné diely


4、Main kýl


5、Assistant kýl 1


6、Assistant kýl 2


7、50 hlavné kýl

triangle aluminum grille ceiling-2.jpg


1.jpg  4.jpg

6.jpg
16 联系信息3.jpg


Vyšetrovanie