Perforovaný pozinkovaný oceľový strop

Perforovaný pozinkovaný oceľový strop

Špecifikácia: prispôsobené

Hrúbka: zvyčajne 1,0-1,5 mm

Povrchová úprava: polyesterová prášková farba, potiahnuté PVDF

Surovina: zliatina hliníka 1100, 3003, 5257, 6061 séria

Krajina pôvodu: Guangdong Čína

Podrobnosti o produkte

Perforovaný pozinkovaný oceľový strop je dôstojný, štruktúrovaný, s vysokou tvrdosťou, vysokou stabilitou a neklesne s časom. Systém stropu pozinkovaného oka vyzerá silne a s vysokou hladkosťou. Má dva vzory. Jedna je rovná a druhá je perforovaná. Perforovaný má štýl okrúhleho držiaka, štvorcové držanie, prizmatický vývrt, obdĺžnik, slivkovú dieru atď. Okrem toho sa dá prispôsobiť špecifikácii a farbe.

Perforovaný pozinkovaný oceľový strop môže byť dokončený povrch práškovo lakovaný, nástrek farby alebo pvdf lakovaný. Ľudia si môžu vybrať vhodnú farbu založenú na skutočnom prostredí používania.

Perforovaný strop z pozinkovanej ocele zaujíma v budúcnosti viac a viac trhových podielov. Podľa národnej energetickej stratégie je pozinkovaná oceľová doska široko používaná, pretože zdroj železa a oceľová doska je lepšia ako hliník. Na medzinárodnom trhu sa strop perforovanej pozinkovanej ocele nanáša na vysokej úrovni pre svoj krásny a rovný povrch. Hoci existuje vysoký štandard pre stropné dekorácie, ale perforované pozinkované oceľové strop a uspokojiť dopyt.

Spoločnosť Bahe spochybňuje najťažšiu techniku ​​na vytvorenie stropu a vyzerá ako zrkadlo. Vytváranie stropu s špičkovou technológiou, dobrým spracovateľským zariadením a dlhoročnými skúsenosťami, spoločnosť Bahe spoločnosti môže vydržať skúšku času.


Závesný pól 1,8 mm perforovaná pozinkovaná oceľová strop-1.jpg

2, Závesné časti 50 hlavného kýlu


3,50 hlavný kýl


4, Závesné časti kýlu tvaru Z


5, kýl v tvare Z


6, hliníkový strop z tvaru Z


perforovaná pozinkovaná oceľová stropná 2.jpg


钢板 天花 (1)

钢板天花 (2).JPG
16 Kontrolné informácie 3.jpg


Vyšetrovanie