Bambusový hliníkový plást

Bambusový hliníkový plást

Špecifikácia: prispôsobené

Hrúbka: prispôsobená

Povrchová úprava: komplex bambusu

Surovina: zliatina hliníka 1100, 3003, 5257, 6061 séria

Krajina pôvodu: Guangdong Čína

Podrobnosti o produkte

3 产品 特征 标题 .png

Bamboo Honeycomb Panel je nový typ zelených dekoratívnych materiálov. Hliníkový panel a bambusový materiál sú perfektne kombinované prostredníctvom nemeckej modernej kompozitnej technológie a vysoko pevnej zmesi termoplastických lepiacich systémov, štruktúra produktu je pevná a nie je ľahké odísť.

Z hľadiska prírody, ochrany životného prostredia, obhajovania zelenej výzdoby a zdôrazňovania trvalo udržateľného rozvoja dnes sa bambusové hliníkové voštinové panely s jedinečnými charakteristikami, vynikajúcou vnútornou kvalitou a príjemnou prirodzenou štruktúrou stávajú hlavnými produktmi moderných dekoratívnych materiálov.

Zelená bambusová honeycomb panelová zeleň, návrat k prirodzenému dekoratívnemu efektu, bola zvýhodnená domácou a zahraničnou výstavbou, ktorá sa široko využíva v architektonickej výzdobe. Spoločnosť Bahe poskytuje rôzne bambusové pásy hliníkové voštinové dosky, špecifikácie hrúbky a výber bambusového štýlu kože podľa požiadaviek hrúbky dosky, hrúbky voštinových jadier a tak ďalej, aby sa vyrobili bambusové hliníkové plástové plášte na mieru. Je to hlavný dekoratívny výrobok v moderných časoch s jeho povahou a neškodným znakom. S vynikajúcim výkonom v oblasti zvukovej izolácie, tepelnej izolácie, protipožiarnej izolácie a vysokej odolnosti proti vetru boli hliníkové kompozitové voštinové panely značne aplikované na dekoráciu interiéru a exteriéru.


5 节点 图 标题 .png

1, závesný pól M8 Bamboo Honeycomb Panel-1.jpg


2, nitovacie


3, honeycomb panely z hliníka


4. Spoločné


5, špeciálny hliníkový pás


Bamboo Honeycomb Panel-2.jpg


4.jpg虎门国际购物中心 (19).jpg

虎门国际购物中心 (20).jpg深圳华润1234  (18).jpg竹铝蜂窝板.png11 我们 的 工厂 标题Vyšetrovanie