PVDF plášť s hliníkovým plášťom

PVDF plášť s hliníkovým plášťom

Špecifikácia: prispôsobené

Hrúbka: prispôsobená

Povrchová úprava: Povlak PVDF, potiahnutý polyesterovým práškom, hermelínový transfer, mramorový efekt

Surovina: zliatina hliníka 1100, 3003, 5257, 6061 séria

Krajina pôvodu: Guangdong Čína

Podrobnosti o produkte

Technológia PVDF pokrytá hliníkovým plástvovým panelom pochádza z leteckého priemyslu. Je široko použiteľná pri vonkajšej výzdobe stien s dobrou trvanlivosťou a vysokou pevnosťou. Hliníkový voštinový panel je nielen trvanlivý, ale má aj vynikajúcu rovinnosť. Hliníkové voštinové kompozitné panely môžu byť zložené a pružné, ako aj dobré spracovateľské výkony. Okrem toho existujú rôzne možnosti povrchovej úpravy pre vašu požiadavku. Panel používa predovšetkým hliníkové panely s predbežným potiahnutím z fluórokarbónových panelov. Kritickým bodom pre hliníkový panel s predným valcovaním s fluorouhlíkovým povrchom je technológia kontinuálneho nanášania valčekovým povlakom, potiahnutie hliníkového panelu je jednorazovým povrchom. Preto s vynikajúcim povrchom v povlaku, pozitívnou kvalitou, by mohol udržať vonkajšiu stenu budov jasne zafarbený počas dlhého časového obdobia. Po dlhšej dobe vystavenia slnku a dažďu alebo znečisťovaniu priemyselných odpadových plynov, samozrejme môže zistiť, že

Predbežné valcovanie hliníkových panelov je jasnejšie ako hliníkové panely, ktoré majú dobrú priľnavosť a odolnosť voči poveternostným vplyvom.

PVDF pokrytý hliníkovým plášťom Vlastnosti panelu: 1, požiar 2, odolný voči korózii 3, ochrana životného prostredia 4, vysoký stupeň plochosti 5, ľahké demontáž a montáž.


PVDF potiahnutý hliníkový plást panelu-1.jpg

PVDF potiahnutý hliníkový plást panelu-2.jpg


FILE0000 (2369).jpgFILE0000 (2408)

蜂窝铝板.jpg氟碳蜂窝铝板.png广州云峰珠宝城 (11).jpg11 我们 的 工厂 标题
Vyšetrovanie