Háčik na hliníkovom paneli

Háčik na hliníkovom paneli

Špecifikácia: prispôsobené

Hrúbka: zvyčajne 1,5-3,0 mm

Povrchová úprava: polyesterová prášková farba, povrchová úprava PVDF, termotransferová tlač, úprava mramorového efektu

Surovina: zliatina hliníka 1100, 3003, 5257, 6061 séria

Krajina pôvodu: Guangdong Čína

Podrobnosti o produkte

Háčik na hliník Povrch panelu je plochý, s jednosmerným paralelným kýlovým háčikom. Panely sú spoločne usporiadané cez kýl, druh vnútorného hliníkového stropného panelu. Je to s hladkým povrchom, jednosmernou paralelnou závesnou štruktúrou kýlu a unikátnym dizajnom, mohol dobre ovládať činnosť medzi doskami a zaistiť, aby medzera medzi doskami bola tesne rovná a hladká. Hrebeň každého panelu je jasný, iná šírka môže dosiahnuť rôzne kombinácie.

Systém Hook On Aluminum Panel je štruktúrovaný, veľkorysý a s kompaktným usporiadaním, mohol by zvýšiť pozorovací priestor, cítiť silný moderný zmysel. Je to charakteristická protipožiarna, protikorózna, odolná voči vlhkosti a ľahká montáž a demontáž, ľahká konštrukcia a údržba.

Farba môže byť prispôsobená a perforovaný vnútorný hliníkový obkladový panel je široko používaný vo vysokých kancelárskych priestoroch, nemocniciach, letiskách, kluboch, bankách, nákupných centrách, konferenčných miestnostiach, experimentálnych miestnostiach, výstavných halách a iných miestach.


Závesný pól 1,8 mm Háčik na hliníkovom paneli-1.jpg


2, Závesné časti 50 hlavného kýlu


3, Závesné časti háku na kíle


4,50 hlavný kýl


5, kýl v tvare Z


6, Háčik na hliníkový panelový strop

Háčik na hliníkovom paneli-2.jpg


IMG_6033.jpgIMG_6132.jpg

广州云峰珠宝城.jpg深圳滨海医院 (16).jpg




15 联系 方式 2.jpg


Vyšetrovanie