Hárok s hliníkovým panelom

Hárok s hliníkovým panelom

Špecifikácia: prispôsobená

Hrúbka: zvyčajne 2,5-6,0 mm

Povrchová úprava: polyesterová prášková farba, povrchová úprava PVDF, termotransferová tlač, úprava mramorového efektu

Surovina: zliatina hliníka 1100, 3003, 5257, 6061 séria

Krajina pôvodu: Guangdong Čína

Podrobnosti o produkte

Vzorový papierový hliníkový panel je ďalším umeleckým produktom po vystupujúcom hliníkovom paneli, vystupuje atypický hliníkový obkladový panel, je hlavne stelesnený na povrchu ozdobného, ​​vzhľad je nádherný, vzory sú bohaté a farebná štruktúra je realistická a čistá, ktoré spĺňajú rôzne požiadavky umeleckého vyjadrenia architektonickej dekorácie. Prostredníctvom dizajnu stien pre segmentáciu a inštaláciu zostrihu dosahuje efekt veľkého plošného vzoru.

Štandardná tlač Hliníkový panel je rovnaký ako ostatné typy hliníkových panelov, ohýbanie kovov je možné spracovať do rôznych zložitých tvarov.

Bahe Medzinárodné pokročilé spracovateľské zariadenia, materiály a vyspelé technológie, by mohli splniť rôzne stavebné projekty na hliníkových panelov potrebné potlač umeleckých prvkov, v rovnakom čase, povrchový vzor je podrobnejší a trvalý efekt.

Pre povrchovú úpravu hliníkových povrchov pre vzorovú tlač najprv postriekajte základnú farbu pre prvú vrstvu a potom tepelnou technológiou naneste požadovaný vzor na hliníkový panel. Mohlo by to byť dizajn vzor voľne, je široko používaný v modernej výzdobe kvôli tomu flexibilné a jedinečné vlastnosti.


1: Spodná časť kelu Štýl tlače hliníkový panel-1.jpg


2: Alum bracket


3: Samorezné skrutky


4: Zapustený niť


5: 2,0 mm hliníkový panel


13 我们 的 工厂 3.jpg


15 联系 方式 2.jpg


Vyšetrovanie