Vydlabať hliníkové obkladové panely

Vydlabať hliníkové obkladové panely

Špecifikácia: prispôsobené

Hrúbka: zvyčajne 1,5 – 3,0 mm

Povrchová úprava: polyester lakovaná, PVDF potiahnuté, Termotransferová tlač, mramorové efekt liečby

Materiál: hliníková zliatina 1100, 3003, 5257, 6061 série

Krajina pôvodu: Guangdong Čína

Podrobnosti o produkte

Duté, hliníkové opláštenie Panel je architektonickej formy záves múru hliníkový panel stavby, vydlabať na hliníkové panely v rôznych umeleckých vzorov, majú dekoratívny efekt, ale tiež môžu odrážať rôzne budovy v kultúry.

Duté out záves stenových panelov potrebujete na hliníkové panely výrobcovia majú vysokú inteligenciu a vysoko presné CNC zariadenia a potreby pre profesionálny dizajn tím, podľa výkresovej dokumentácie, programovanie spracovanie, vytvárajú dokonalé umelecké vydlabať hliník Panel produktov.

CNC obrábanie a numerického riadenia výstavby je cez použitie CNC zariadení pre spracovanie materiálov a digitálne konštrukcia je "digitálna" a "stavebné" konceptu štepenie, začal obnovovať Pôvodný architektonický prejav.

Duté, opláštenia je za podporu vlastný prejav systému a číslicovo riadené zariadenia pre budovanie, je založený na "CNC obrábanie" a "CNC stavby"

Dovážame hovoru číslicovo riadené punč stroj TRUMPF. To je full-automatických panel bití CNC dierovanie dovezené z Nemecka. Každý kus umenia vyrezávané hliníkové panely sú medzi jednotlivcami, zvyšuje umeleckých prvkov pre budovanie dekorácie. To sa vzťahuje na vnútorné a vonkajšie záves nástenné dekorácie a podhľadu. To sa stáva horúce trendy pre moderné dekorácie.


1、pop nitHollow Out Aluminum Cladding Panel-1.jpg

2、Alum konzola

3、Foam

4、Aluminum obkladový panel

5、self-Výčapné skrutku

6、Sealant

7、Square oceľové rúrky

8、Angle oceľ

9、set skrutky

10、Expansion skrutka

Hollow Out Aluminum Cladding Panel-2.jpg


687dc00d-50bb-454d-9830-55d3ee1b7519.jpg 佛山图书馆新馆 (1).jpg

佛山图书馆新馆 (2).jpg 佛山图书馆新馆 (3).jpg镂空铝单板 (3).jpg


Vyšetrovanie