Stanica metra Guangzhou hliníkové stropné dlaždice

- Jan 18, 2018 -

Guangzhou-Metro-Station-Aluminum-Perforated-Suspended-Ceiling-Tiles.jpg

V dnešnej dobe sa metro Guangzhou nachádza vo veľmi rozvíjajúcom sa stave, od roku 2017 je celkom 14 liniek metra, ktoré tvoria rozvinutú dopravnú sieť. Stanica metra v meste Guangzhou je husto umiestnená v populácii, takže metro dizajn a dekorácia musia byť primerané. Stanica metra Guangzhou Line One používa kombinované hliníkové stropné dosky.

Guangzhou-Metro-Station-Aluminum-Perforated-Ceiling-Tiles-1.jpg

tento druh názov stropu ako háčik štýl perforované hliníkové stropné dlaždice, ktoré veľkosť 300 * 1200 mm, by mohli kombinácie rôznych veľkostí na pokrytie vrcholu vrcholové veci, ako je klimatizácia, elektrické vedenia, vodné rúrky atď Hákové hliníkové stropné dlaždice môžu pridať svetlo trubice , ktoré osvetľujú efekt lepšie.

Guangzhou-Metro-Station-Aluminum-Square-Tube-Ceiling-Tiles-3.jpg

Metro používa stropné dlaždice s hliníkovým štvorhranným štvorhranom 30 x 150 mm vo verejnom priestore, ktorý je obľúbený v modernej stropnej výzdobe. Stropné dlaždice z hliníkovej štvorhrannej rúry s dĺžkou max. 6000 mm, môžu rezať, postriekať rôznymi farbami a inštalovať rôzne kreatívne stropy.

Guangzhou-Metro-Station-Aluminum-Square-Tube-Ceiling-Tiles-4.jpg

Guangdong Bahe Stavebný materiál Co, Ltd sa zaviazala k hliníkové stropné obklady R & D, predaj a výrobu, sme skončili veľa nákupných stredísk, staníc, nemocnice, hotelové obklady a stropné riešenie. Ak potrebujete kreslenie, materiály alebo systémové riešenie, neváhajte nás kontaktovať, profesionálnu odpoveď vám poskytneme čo najskôr.