Vysoký profil a elegantný interiér stadionu opona múr hliníkové panel projekt

- Dec 13, 2017 -

Tento štadión sa nachádza v Kalifornii, nazývanom Roberts Pavilion, je    novo vybudovaný krytý štadión College of Liberal Arts v Kalifornii. Roberts Pavilón používa panel PVDF z hliníkovej clony pre vonkajšiu výzdobu, celý vzhľad je ušľachtilý a svetlý, priťahuje veľa ľudí, ktorí majú impulz na návštevu a vychutnať si tento vzhľad. Exteriérová hliníková lišta s hliníkovým fluórovaným hliníkovým panelom je odolná voči poveternostným vplyvom, odolnosť voči poveternostným vplyvom môže trvať až 30 rokov a udržuje farbu nezblednúcu.


5.jpg


Roberts Pavilion je výnimočne lesklý a iskrivý v noci. V súčasnej dobe sa PVDF hliníkové závesné stenové panely postupne aplikovali na Wanda, Wal-mart a ďalšie veľké múzeum, projekty nákupných centier.


1.jpg4.jpgZvyšková hala Roberts Pavilion používala ako stropnú výzdobu hliníkový pláštenkový panel, Hliníkový plástový panel Strop môže mať za následok zvukovú izoláciu, je to špičkový stavebný materiál pre aplikáciu dekorácie interiéru.

3.jpg


Ale fitnessová zóna Roberts Pavilion je oveľa menej kľúčová, s použitím hliníkového profilu z dreva na drevo , na jednej strane posilňuje prietok vzduchu v priestore, ale tiež zvyšuje flexibilitu dizajnu interiéru a okrasnú aplikáciu hliníkovej obdĺžnikovej trubice .


2.jpg